Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Picu cepējs/-a

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Viesnīcas "Park Inn Valdemāra" komanda meklē picu cepēju/pavāru uz pilnu slodzi ar atalgojumu no 6,50 stundā.

Pienākumi: nodrošināt, lai viesnīcas virtuvē tiktu sagatavoti augstas kvalitātes ēdieni, saskaņā ar sanitāro normu standartiem, “Jā, es varu. ” programmas principiem, viesnīcas iekšējās kārtības noteikumiem un Radisson Hotel Group standartiem, procedūrām un apkalpošanas konceptiem.

Prasības kandidātiem

Mēs meklējam:

  • Pieredzi līdzīgā amatā.
  • Spēju adaptēties mainīgiem apstākļiem.
  • Fleksibilitāti.
  • Pieredzi picu gatavošanā.
  • Vēlama pieredze brokastu gatavošanā.
  • Vēlama pieredze aukstā un karstā ēdiena gatavošanā.
  • Spēju vienmēr uzturēt virtuves darba zonu un ledusskapjus tīrus, sterilus un saskaņā ar sanitārijas standartiem.
  • Pieredzi pārtikas produktu un nepārtikas produktu pareizu uzglabāšanā.
  • Spēt pienākumus veikt efektīvi un laikā saskaņā ar viesnīcā pieņemtajiem iekšējās kārtības noteikumiem, lai sasniegtu šim amatam izvirzītos mērķus.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Apmaksātas pusdienas.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās dienas.
  • Darbu starptautiskā vidē.
  • Interesantu darbu un lieliskus kolēģus.
  • Apmācības un karjeras izaugsmi.
  • Nodrošinam ar darba apģērbu un darba apģērba mazgāšanu.

Ja šis šķiet saistošs, piesakies nekāvējoties!

Darba sludinājuma numurs
#1570246