Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Piegāde dienesta vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • plānot un organizēt firmas izdoto katalogu piegādi Latvijā fiziskām un juridiskām personām;
  • atlasīt, izveidot un vadīt izplatītāju komandu;
  • rezultatīvi sadarboties (veikt pārrunas, slēgt līgumus, kontrolēt izpildi) ar partnerorganizācijām;
  • noliktavas pārraudzība.

Prasības kandidātiem

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • ļoti vēlama iepriekšēja darba pieredze ar loģistiku saistītā jomā, pasta pakalpojumi utml.;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, autovadītāja apliecība;
  • komunikabls, pozitīvi domājošs, spējīgs strādāt komandā, sadarboties, uz rezultātu virzīta domāšana.

  • jauns izaicinājums, iespēja pašam attīstīt šo jomu, pierādīt sevi, veidot savu komandu, realizēt savas idejas;
  • mūsdienīgus darba apstākļus, jauku un draudzīdu kolektīvu;
  • stabilitāti, sociālās garantijas, atbilstošu konkurētspējīgu atalgojumu;
  • darba auto un citus darbam nepieciešamos instrumentus.

Cita informācija

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstules! Informēsim tikai tos kandidātus, kas iekļūs nākamajā kārtā. E-pasts: vita@trendsetters.lv

Darba sludinājuma numurs
#34255