Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Piena produktu ražošanas iekārtu operators/-e

CVMarket.lv klients
Rūjienas novads

Darba apraksts

Pienākumi:

  • Pamatdarbs pie ražošanas iekārtām, līnijām (produkta palaišana, uzraudzība, līniju regulācija, u.c.)
  • Uzraudzīt ražošanas iekārtu darbību.
  • Veikt ražošanas iekārtu un līniju plānveida un neplānotos remontdarbus.
  • Nodrošināt ražošanas iekārtu tehniskās apkopes.

Prasības:

  • Pieredze remontatslēdznieka darbā, vēlams ar ražošanas iekārtām vai līdzīgā sfērā.
  • Precizitāte, atbildības sajūta.
  • Iniciatīva un labas komunikācijas spējas.
  • Spēja mērķtiecīgi un patstāvīgi organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu, jaunas zināšanas
  • Maiņu darbs
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Kolēģu atbalstu darba procesā

Atalgojums - no 1000 euro bruto

Gaidīsim Jūsu pieteikumu un CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208314