You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #210556
Remote recruitment

Plumber

CV Market´s client
Finland
Job ad expired!

Intervija notiks attālināti

santehniķis/-e

Somija

Job Description

Piedāvājam ilgtermiņa darbu santehniķim ar pieredzi.

Darba vieta atrodas Somijā, un darbs notiek Ūsimā reģionā, Helsinku apkārtnē.

Requirements

Sagaidām, ka kandidāti pratīs lasīt rasējumus un strādāt patstāvīgi.

Lūdzam pieteikties tikai profesionāļus, sazināsimies tikai ar tiem, kuriem ir pieredze šajā jomā.

Company offers

No savas puses piedāvājam:

  • Izmitināšanu.
  • Stundas algu no 13 līdz 15 - neto stundā, atkarībā no pieredzes.
  • Instrumentus un apģērbu.

Darba apraksts

Prasības kandidātiem

Darba sludinājuma numurs
#210556

Location:
Finland
Job type:
full-time
Additional info:
employee
Gross salary: 13 - 15 €/h After tax
Expiration date:
23 October 2020
Published:
25 September 2020

View More

Atrašanās vieta:
Somija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 13 - 15 €/st. Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 23. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 25. septembris

Skatīt visu

You are applying to:
Plumber
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!