Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Portje

CV MARKET klients

Darba apraksts

Monika Centrum Hotels - Rīgā, Elizabetes ielā 21, aicina darbā jaunu kolēģi Portje amatā, uz pilnu darba slodzi.

Galvenie pienākumi:

  • Palīdzēt viesiem ar bagāžu;
  • Konferenču zāļu iekārtošana;
  • Dažādas ar viesnīcas pakalpojumiem un tūrismu saistītas informācijas sniegšana viesiem;
  • Nodrošināt viesnīcas standartiem atbilstošu servisa līmeni.

Prasības kandidātiem

  • Labas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas;
  • Iespēja strādāt maiņās - gan dienas gan nakts maiņas;
  • Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un komunikabilitāte;
  • Spēja laipni, atsaucīgi un ar sapratni izturēties pret viesiem.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam interesantu darbu draudzīgā kolektīvā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#173863

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 1. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 19. maijs

Skatīt visu

You are applying to:
Portje
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!