Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Praktikants

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Piedāvājam prakses vietu
Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamenta
Klientu attiecību un pakalpojumu vadības nodaļā.

Pienākumi:

  • Pasažieru plūsmu mērījumu veikšana atbilstoši izstrādātajai metodoloģijai pasažieru reģistrācijas zālē, aviācijas drošības kontrolpunktos un robežas šķērsošanas vietās
  • Mērījumu datu apkopošana
  • Pasažieru apmierinātības aptauju veikšana
  • Palīdzība pasažieriem pie pašreģistrācijas kioskiem

Prasības kandidātiem

  • Precizitāte un prasme patstāvīgi organizēt savu darbu
  • Teicamas valsts valodas zināšanas
  • Angļu un krievu sarunvalodas prasmes
  • MS Excel prasmes lietotāja līmenī

! Lūdzu ņemt vērā, ka pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude, kā arī tiks ievēroti ierobežojumi, kas saskaņā ar likuma "Par aviāciju" 57.1 panta ceturto daļu liedz pretendentu pieņemt praksē.

Praktisku pieredzi klientu attiecību un pakalpojumu vadības jomā, kā arī izpratni par kvalitātes vadības procesiem lielā uzņēmumā.

Nosacījumi:

  • Prakses uzsākšana – ASAP
  • Prakses ilgums – vismaz 3 mēneši
  • Pirms prakses uzsākšanas tiek veikta iepriekšējās darbības pārbaude (aviācijas jomas normatīvo dokumentu prasība) un noslēgts trīspusējs prakses līgums
  • Prakses laika organizācija – elastīga, pēc vienošanās
  • Pretendents, veicot prakses uzdevumus, nesaņem atalgojumu

Kandidātus lūdzam pieteikties, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Praktikants – Aviācijas pakalpojumu un biznesa attīstības departamentā”, norādot arī vēlamo prakses periodu. Sazināsimies, ja izlemsim tikties klātnienē.

Vairāk par uzņēmumu - www.riga-airport.com

Darba sludinājuma numurs
#162026
Tu piesakies uz:
Praktikants