Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

PREČU GRUPAS MENEDŽERIS / -E (BRAND MANAGER)

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Tirgus un sortimenta analīze, sadarbībā ar pārdošanas nodaļu, (koordinēt mārketinga aktivitātes un akciju īstenošanu);
* Cenu politikas un sortimenta veidošana, optimizēšana;
* Meklēt jaunus sadarbības partnerus preču grupas sortimenta optimizēšanai;
* Sadarbība ar ražotājiem/piegādātājiem, līgumu slēgšana (pēc nepieciešamības);
* Atskaišu sagatavošana un analizēšana par preču grupas produktiem.

Prasības kandidātiem

* Nopietna darba pieredze attiecīgajā jomā;
* Spēja vienlaicīgi strādāt pie vairākiem projektiem
* Kreativitāte, prasme publiski uzstāties, pārliecināt un pamanīt detaļas;
* Komunikācijas prasmes, precizitāte, analītiskās spējas;
* Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
* Labas iemaņas darbā ar datoru;
* B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

* Iespēju darboties stabilā kompanijā Latvijā;
* Konkurētspējīgu atalgojumu;
* Labus darba apstākļus;

Cita informācija

Sūtiet savu CV ar motivācijas vestuli uz e-pastu: office@leversa.lv

Darba sludinājuma numurs
#55041

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 23. maijs
Ievadīts:
2010. gada 23. aprīlis

Uzņēmums, kas nodarbojas ar pārtikas produktu izplatīšanu.

Skatīt visu