Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Preču komplektētājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 175673

Darba sludinājuma numurs

175673

Darba apraksts

  • veikt preču izsniegšanu un saņemšanu noliktavā;
  • veikt preces marķēšanas darbus;
  • preču komplektēšana, atbilstoši izrakstītajai pavadzīmei.

Prasības kandidātiem

  • precizitāte un godīgums;
  • augsta atbildības sajūta;
  • vēlama darba pieredze preču komplektēšanā.

Uzņēmums piedāvā

  • patstāvīgu un stabilu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • sociālās garantijas.

Darba vieta: Rīga, Vietalvas iela 1

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvēlēti otrai atlases kārtai.

Lūdzu, savu pieteikumu un CV sūtiet ar norādi "Preču komplektētājs" elektroniski vai pa faksu: 67279996.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 23. augusts
Ievadīts:
2017. gada 25. jūlijs

SIA „German Products Baltics’’ ir plaša patēriņa preču vairumtirdzniecības uzņēmums, kura galvenie darbības virzieni ir bērnu preču, kā arī pārtikas produktu un dzērienu izplatīšana Baltijas valstīs.