Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Preču marķēšanas operatore (Ziepniekkalna noliktavā)

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Noliktavā saņemtajām precēm pārbaudīt tulkojuma un CE marķējuma atbilstību valsts valodas likumdošanai LV, LT un EE valodās;
* Informēt kvalitātes dienesta darbinieku par konstatētajām neatbilstībām;
* Sagatavot un noformēt tekstu atbilstoši tulkošanas biroja prasībām, nosūtīt un saņemt tekstus no tulkošanas biroja;
* Izgatavot preču marķēšanas uzlīmes un instrukcijas.

Prasības kandidātiem

* Ļoti labas kominācijas spējas;
* Datora zināšanas pieredzējuša lietotāja līmenī;
* Latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas;
* Precizitāte un atbildības sajūta;
* Vēlama pieredze līdzīgā amatā.

Uzņēmums piedāvā

* Stabilu darbu starptautiskā kompānijā;
* Sociālās garantijas, stabilu un konkurēt spējīgu atalgojumu;
* Apmācības un profesionālas izaugsmes iespējas;
* Darba pilnu ikdienu un jauku kolektīvu

Cita informācija

CV ar norādi \\\\\\\"Marķēšanas operatore\\\\\\\" lūdzam sūtīt SIA BalDis personāla daļai:
Adrese:
A. Deglava 161, Rīga, LV-1021
e-pasts: personals@baldis.lv
Fakss: 7045 556

Darba sludinājuma numurs
#42288

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 550 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 29. maijs
Ievadīts:
2008. gada 29. aprīlis

SIA “BalDis” ir Eiropas vadošā pārtikas preču izplatītāja Alpha Group meitas uzņēmums. Mēs nodrošinām kvalitatīvu loģistikas pakalpojumu sniegšanu "Rimi" un "Supernetto" veikalu tīkliem, kā arī McDonalds restorāniem un citiem labi pazīstamiem uzņēmumiem. Patreiz mūsu uzņēmumā strādā vairāk kā 450 darbinieku.

Skatīt visu