Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Preču šķirotājs - krāvējs

CV MARKET klients

Darba apraksts

* preču šķirošana;
* preču izkraušana-iekraušana kravas automašīnā.

Prasības kandidātiem

* Vēlama raktiska pieredze līdzīga darba veikšanā.
* Pamatzināšanas latviešu valodā;.
* Orientācija uz darba kvalitāti, spēja strādāt komandā, precizitāte.

Uzņēmums piedāvā

* Pastāvīgu darbu noliktavā Rīgā, Ziepniekkalnā;
* Stabilu atalgojumu atbilstoši padarītajam darbam;
* Sociālās garantijas;
* Darba apģērbu;
* Nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
* Apmācības.

Cita informācija

CV ar norādi "šķirotājs" lūdzam sūtīt SIA BalDis personāla daļai pēc adreses:
A. Deglava 161, Rīga, LV-1021
e-pasts: personals@baldis.lv
Fakss: 7045 556
Tālr.: 7045 582

Darba sludinājuma numurs
#15275

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 230 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 8. oktobris
Ievadīts:
2006. gada 8. septembris

SIA “BalDis” ir Eiropas vadošā pārtikas preču izplatītāja Alpha Group meitas uzņēmums. Mēs nodrošinām kvalitatīvu loģistikas pakalpojumu sniegšanu "Rimi" un "Supernetto" veikalu tīkliem, kā arī McDonalds restorāniem un citiem labi pazīstamiem uzņēmumiem. Patreiz mūsu uzņēmumā strādā varāk kā 400 darbinieki.

Skatīt visu