Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pree izdevumu pārdošanas veicinātājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • preses izdevumu pieejamības pārraudzība un kontrole noteiktā teritorijā;
  • optimālas produktu izplatīšanas nodrošināšana un tirdzniecības veicināšana;
  • attiecību uzturēšana ar klientiem un tirdzniecības vietu personālu;
  • informācijas vākšana, analīze un atskaišu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

  • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgā automašīna;
  • ļoti labas latviešu un labas krievu valodas zināšanas;
  • teicamas saskarsmes prasmes un atbildības sajūta;
  • iepriekšēja darba pieredze tirdzniecības veicinātāja amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • interesantu un dinamisku darbu lielākā mediju koncerna ietvaros;
  • konkurētspējīgu atalgojumu un veselības apdrošināšanu;
  • iespēju strādāt nepilnu darba laiku;
  • profesionālās pilnveides un apmācības iespējas

Cita informācija

CV un pieteikumus lūdzam sūtīt uz AS DIENA personāla nodaļu ar norādi “Konkurss – korektors/-e” līdz 2006.gada 15.jūnijam. Adrese: Mūkusalas iela 15, Rīga, LV-1004, e-pasta adrese: personals@diena.lv.

Darba sludinājuma numurs
#15360

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 11. oktobris
Ievadīts:
2006. gada 11. septembris

Diena ir moderns nacionālais laikraksts, kas ietekmē sabiedrības attīstību, pārstāvot un aizsargājot demokrātiskās vērtības. Diena ir politiski neatkarīga un peļņu nesoša, kas savā darbībā balstās uz augstiem žurnālistikas un biznesa ētikas principiem.

Skatīt visu