Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Preses sekretāre/-is

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Pastāvīgu mediju attiecību organizēšana, uzturēšana, attīstīšana
  • Atbilžu sagatavošana ikdienas mediju pieprasījumiem
  • Preses relīžu sagatavošana, atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un PR projektiem
  • Interviju un rakstu sagatavošana un koordinēšana
  • Informācijas izplatīšana medijiem un banku uzraugošajām institūcijām
  • Rakstu, interviju iniciēšana medijos
  • Preses konferenču, mediju brokastu organizēšana

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība
  • vismaz gada pieredze pastāvīgā darbā ar žurnālistiem
  • ļoti labas komunikācijas prasmes un tekstu rakstītprasme
  • spēja strādāt komandā, spraigos apstākļos, ar lielu informācijas apjomu
  • augsta atbildības un pienākuma sajūta, precizitāte
  • tekošas latviešu valodas zināšanas
  • ļoti labas krievu un angļu valodas zināšanas
  • attīstītas datorprasmes

* zaicinošu darbu starptautiskā uzņēmumā ar plašām iespējām pilnveidot savas profesionālās zināšanas
* Iespēju veidot karjeru GE korporācijā
* Sociālās garantijas un motivējošu atalgojumu

Cita informācija

Ja vēlaties uzzināt par mums vairāk, apmeklējiet www.gemoney.lv

Lūdzu sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli uz personals@ge.com ar norādi “Preses sekretāra amatam”.

Darba sludinājuma numurs
#33735