Продавец / консультант в магазине
Номер вакансии #677175

Продавец / консультант в магазине "ESPRIT", т/ц SPICE

1
Stanis, SIA
Рига

Pārdevējs/a - konsultants/e darbam veikalā "ESPRIT", t/c SPICE

1
Stanis, SIA
Rīga

Вакансия закончится через 10 дней

Описание работы

Продавец / консультант в магазине "ESPRIT", т/ц SPICE, ул. Лиелирбес 29, Рига

Описание работы:

  • Доброжелательное и качественное обслуживание клиентов.
  • Знание товарного ассортимента.
  • Прием и учет товаров.
  • Размещение товаров в торговом зале / оформление витрины магазинов.
  • Работа с кассовым аппаратом, компьютером.
  • Возможность  работать на полную ставку  в режиме скользящего графика.

Требования к кандидату

  • Хорошие навыки общения, умение продавать и презентовать товар.

  • Желание быть активным и участвовать в процессах продаж.

  • Ответственное отношение к своим обязанностям.

  • Работа в команде и индивидуальная работа.

  • Интерес к моде и стилю.

  • Желателен опыт в розничной торговле.

  • Знание латышского и русского языков, знание английского будет считаться преимуществом.

Фирма предлагает

  • Интересную и ответственную работу в отзывчивом коллективе.
  • Конкурентоспособная заработная плата в зависимости от достигнутых результатов (бруто доход от 600 евро до 900 евро в месяц).

Присылайте свое резюме и мотивационное письмо!

Свяжемся с кандидатами, которые будут приглашены на собеседование.

Darba apraksts

Pārdevējs/a–konsultants/e darbam veikalā "ESPRIT", t/c SPICE, Lielirbes iela 29, Rīga.

Darba apraksts:

  • Laipna un kvalitatīva klientu apkalpošana.
  • Preču sortimenta zināšanas.
  • Preču pieņemšana, uzskaite.
  • Preču izvietošana tirdzniecības zālē/ skatlogu noformēšana.
  • Darbs ar kases aparātu, datoru.
  • Spēja strādāt pilnu likmi slīdošā grafikā.

Prasības kandidātiem

  • Labas komunikācijas, pārdošanas un prezentēšanas prasmes.
  • Vēlme aktīvi darboties un iesaistīties pārdošanas procesos.
  • Atbildīgais attieksme pret saviem pienākumiem.
  • Darbs komandā un individuāli.
  • Interese par modi un stilu.
  • Pieredze mazumtirdzniecības ir vēlama.
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un atbildīgu darbu atsaucīgā kolektīvā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem (bruto ieņēmumi no 600 eiro līdz 900 eiro mēnesī).

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli!

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#677175