Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Produkcijas fasētājs/-a Lizuma pagastā

CV MARKET klients
Gulbenes novads

Darba apraksts

SIA FARMEKO ražotnē Lizumā ir vakances sekojošiem darbiniekiem: produkcijas fasētājs.

Darba raksturojums:

  • Veic gatavās produkcijas savākšanu no konveijera un sagatavošanu iepakošanai plastikāta iepakojumā.
  • Izmantojot hidraulisko spiedi, iepakot gatavo produkciju un ievietot aizlīmēšanas iekārtā.
  • Sagatavot paletes, kur tiek salikta iepakotā gatavā produkcija.
  • Nodrošina glabājamo preču un citu materiālo vērtību saglabāšanu ievērojot pareizu glabāšanas režīmu.
  • Seko preču krājumu kārtībai, noliktavas telpu, iekārtu un inventāra stāvoklim.
  • Piedalās preču un citu materiālo vērtību inventarizācijas veikšanā.

Prasības kandidātiem

  • noliktavas saimniecības organizēšanas nolikumi, instrukcijas un citi normatīvie dokumenti;

  • preču un citu materiālo vērtību standarti un tehniskie noteikumi;

  • preču un citu materiālo vērtību veidi, izmēri, markas, šķiras un citi kvalitatīvie raksturojumi un to izlietošanas normas;

  • preču un citu materiālo vērtību sakraušanas un glabāšanas noteikumi un kārtība, nolikumi un instrukcijas par to uzskaiti;

  • darba kārtības noteikumi;

  • darba aizsardzības, ražošanas sanitārie un ugunsdrošības noteikumi un normas.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabils darbs, labi darba apstākļi.

Darbs maiņās: 7.00-15.00 vai 15.00-23.00

Darba vieta: Gulbenes novads, Lizuma pagasts.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#205693

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 3 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 16. aprīlis
Ievadīts:
2020. gada 6. aprīlis

SIA FARMEKO dibināta 2001. gada 15. februārī ar mērķi veikt uzņēmējdarbību - farmācijas preču mazumtirdzniecībā un medicīnas preču vairumtirdzniecībā.

Sabiedrības darbības pamatā ir farmācijas preču pārdošana aptiekās un medicīnas preču imports un vairumtirdzniecība.

Farmeko SIA ir Abbott Diabetes Care produktu oficiālais izplatītājs Latvijā.

2008.gada pavasarī SIA Farmeko atklāj sanitāro preču ražotni Latvijā, Gulbenes rajona Lizumā, un uzsāk ražot higiēniskos, mitrumu absorbējošos paladziņus, ieviešot tirgū jaunas preču zīmes „SanaSet” un „SanaPet"

Skatīt visu