Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Produktu apmācītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Produktu apmācītāja galvenais uzdevums ir sagatavot produktu apmācības un veikt apmācības pie klientiem.

Prasības kandidātiem

  • ­spējas apgūt perfektas zināšanas par apmācību produktiem
  • ­veiksmīga friziera darba pieredze vismaz 4-5 gadu garumā
  • ­patstāvīga un uz sasniegumiem orientēta personība
  • ­apzinīgums un atbildīgums
  • ­uz labām attiecībām ar klientiem un izvirzītiem mērķiem orientēta personība
  • teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • iespēja piedalīties ar darbu saistītās un papildinošās apmācībās
  • privātas automašīnas lietošanas iespēja darba uzdevumos

  • ­friziera un produktu zināšanu papildināšanas iespējas Latvijā un ārzemēs
  • ­darbs starptautiskā un mūsdienīgā uzņēmumā
  • motivējoša algas sistēma
  • attīstoša darba vide
  • kompensāciju par personīgā auto izmantošanu darba vajadzībām

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV angļu valodā- info@salonshop.lv

Darba sludinājuma numurs
#63327

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 26. septembris
Ievadīts:
2011. gada 26. augusts

Salonshop Baltic AS meklē savā komandā produktu apmācītājus. Salonshop nodarbojas ar skaistumkopšanas produktu izplatīšanu Baltijas valstīs kopš 1996. gada. Mūsu galvenie klienti un tālākpārdevēji ir frizieru un skaistumkopšanas saloni, lielveikali un skaistuma veikalu tīkli Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. Mūsu pazīstamākie zīmoli ir Tigi, Bed Head, Catwalk, label.m, Toni&Guy, Joico, Alterna, American Crew, Organic Colour Systems u.c.

Skatīt visu