Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Produktu grupas vadītājs/ -a | Category Purchasing Manager

CV MARKET klients

Darba apraksts

Pienākumi:

  • Papīra produktu kategorijas attīstības plāna izstrāde.
  • Sortimenta izvēle un pilnveidošana.
  • Tirgus izpēte, pieprasījuma un tirgus tendenču prognozēšana.
  • Piegādātāju meklēšana, izvērtēšana, attiecību veidošana un uzturēšana, sarunu vadība.
  • Produktu cenu noteikšana.
  • Pārdošanas komandu atbalsts (apmācība, konsultēšana).
  • Mārketinga aktivitāšu izstrāde un realizēšanā.
  • Pārdošanas rezultātu un peļņas datu analīze.

Development (planning, selection and purchasing) of paper packaging product range to be distributed by the trading companies of the Group across the whole region.

 Tasks:

  • Planning and developing of product range in the assigned category (paper packaging).
  • Conducting of research on market tendencies, clients’ needs and competitors’ products and prices.
  • Development of product range strategy and responsibility for the implementation of the strategy.
  • Choosing and assessment of suppliers, negotiating best possible price and conditions.
  • Calculation and establishment of the selling price.
  • Supporting sales teams (product training, consulting).
  • Regular analysis of product range.

Prasības kandidātiem

Nepieciešamā pieredze un prasmes:

  • Vismaz 2 gadu pieredze līdzvērtīgā amatā, vēlams FMCG sektorā.
  • Augstākā izglītība.
  • Ļoti labas angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas.
  • Stratēģiskā un analītiskā domāšana.
  • Radošums un iniciatīva.
  • Prasme strādāt ar MS Office programmām.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Needed experience and skills:

  • At least 2 years of experience in similar position, preferably in FMCG sector.
  • University degree.
  • Fluent English, very good Russian and Latvian language skills.
  • Strategical and analytical thinking.
  • Ability to handle a large workload, choose priorities and focus on work quality.
  • Excellent communication skills.
  • Creativity and Innovation.
  • Advanced IT skills (MS Office, Internet).
  • Category B driving license.
  • Experience or knowledge in polymer and paper packaging considered as advantage.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku darba vidi un orientāciju uz biznesa attīstību un izaugsmi.
  • Sadarbību ar profesionāliem un mērķtiecīgiem kolēģiem.
  • Iespēju realizēt savas profesionālās ieceres un ambīcijas.
  • Nepārtrauktu profesionālu attīstību un pilnveidi.
  • Darbu A kalses birojā un izcilus darba apstākļus.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu (1800 eiro bruto).
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Kompānijas auto.

Jebkura personīgā informācija, kuru jūs brīvprātīgi mums nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likumu.

We offer:

  • The challenging and dynamic work in a stable and prospective business.
  • Opportunity to realize your professional goals and ambitions.
  • Friendly ad result-oriented colleagues.
  • Professional growth and development opportunities.
  • Workplace in the A-class office.
  • Competitive salary (1800 euro Gross).
  • Advanced level health insurance after passing probationary period.
  • Company car.

Please be informed that your personal data are being processed according to the GDPR rules.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207960

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 12. augusts
Ievadīts:
2020. gada 14. jūlijs

Ražošanas uzņēmums "POLIPAKS" (www.polipaks.com) ir viens no vadošajiem Baltijas uzņēmumiem iepakojuma materiālu un fleksodrukas ražošanā. Strādājam gan Baltijas tirgū, gan eksportējam savu produkciju uz citām pasaules valstīm. Kā uzņēmums esam orientēti uz attīstību, nepārtraukti investējam modernajās ražošanas iekārtās un tehnoloģijās, kā arī mūsu darbinieku profesionālajā izaugsmē.

Skatīt visu