Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Produktu grupas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Nodrošināt savā atbildībā esošās produktu kategorijas attīstību;
  • Veikt tirgus un produktu rentabilitātes analīzi un izvērtēšanu;
  • Plānot un organizēt tirdzniecības akcijas un citus mārketinga pasākumus;
  • Uzturēt regulārus kontaktus ar uzņēmuma piegādātājiem;
  • Veikt jaunu produktu izstrādi un ieviešanu tirgū;
  • Piedalīties uzņēmuma tirdzniecības apjomu plānošanā;
  • Veikt jaunu piegādātāju piesaisti;
  • Plānot un vadīt produktu apmācības.

Prasības kandidātiem

  • Atbildības sajūta un mērķtiecība, pārliecināšanas spējas;
  • Teicamas saskarsmes spējas un analītiska domāšana;
  • 2 gadu darba pieredze tirdzniecībā vai/un mārketingā;
  • Vēlama augstākā izglītība ar uzņēmējdarbību saistītās jomās;
  • Labas Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Labas prasmes darbā ar MS Office (Excel, Word)

Uzņēmums piedāvā

  • Labu atalgojumu, kas augs atkarībā no Jūsu ieguldījuma;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Augstu atbildību par savu darbības jomu;
  • Sociālās garantijas;
  • Enerģisku un dzīvespriecīgu kolektīvu.

Cita informācija

Lūdzu sūtiet Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "produktu grupas vadītājs" uz

  • e-pastu office@parkmv.lv līdz 2007.g. 14.janvārim vai
  • pa pastu - SIA “Park MV”, Personāldaļa, Rīga, Mūkusalas iela 41b / 24a, LV-1004
  • pa faksu:7790130

Darba sludinājuma numurs
#18857

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 14. janvāris
Ievadīts:
2006. gada 28. decembris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 100 darbinieki.

Skatīt visu