Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Produktu grupas vadītājs/ Pārdošanas inženieris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Aktīvi meklēt un piesaistīt jaunus klientus.
* Regulāri darboties ar esošajiem klientiem.
* Sagatavot cenu un projekta piedāvājumus potenciālajiem klientiem.
* Veikt pārrunas ar klientiem, slēgt līgumus.
* Kontrolēt un koordinēt projekta īstenošanas gaitu līdz pilnīgai objekta nodošanai.
* Veikt tirgus analīzi attiecīgās produktu grupas ietvaros.
* Uzņēmuma pakalpojumu attīstības un atpazīstamības veicināšana
* Uzņēmuma pakalpojumu izplatīšana jaunajos tirgus sektoros
* Uzņēmuma vispārēja attīstība

Prasības kandidātiem

* Augstākā profesionālā vai vidējā speciālā elektrotehniskā izglītība.
* Pieredze aktīvajā tirdzniecībā elektromateriālu jomā vismaz 2 gadi.
* Lieliskas pārdošanas spējas un augsta pienākuma apziņa.
* Ļoti labas prezentēšanas spējas.
* Uz rezultātu orientēta personība.
* Spēja organizēt savu darbu, uzņemties atbildību.
* Labas komunikāciju spējas un prasme strādāt komandā.
* Darba pieredze līdzīgā amatā
* Teicamas krievu un latviešu valodas zināšanas
* Labas angļu vai vācu valodas zināšanas.
* B kategorijas autovadītāja apliecība.
* Teicamas iemaņas darbā ar datoru

* Dinamisku, atbildīgu un interesantu darbu augošā uzņēmumā.
* Profesionālas izaugsmes iespējas.
* Labu atalgojumu, atbilstoši sasniegtajam darba rezultātam.
* Sociālās garantijas.
* Apmācību un izaugsmes iespējas.
* Apmaksātas mobila tālruņa sarunas.
* Degvielas kompensāciju un/vai dienesta automašīna pēc pārbaudes laika beigām.
* Mūsdienīgus darba apstākļus.
* Draudzīgu kolektīvu un kopīgus pasākumus.

Cita informācija

Lūdzam CV un pieteikuma vēstuli, ar norādi “Produktu grupas vadītājs”, sūtīt uz faksu 67161391 vai e-pastu misura@misura.lv
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai (konfidencialitāti garantējam).

Darba sludinājuma numurs
#48649