Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Produktu grupas vadītājs/a

Darba apraksts

  • Darbs ar preču piegādātājiem, tirgus izpēte un analīze attiecīgās produktu grupas ietvaros;
  • Mārketinga budžeta plānošana un kontrole;
  • Produktu cenu politikas izstrāde un ieviešana;
  • Sadarbība ar Pārdošanas daļu produktu grupas attīstīšanā un preču virzīšanā tirgū;
  • Atskaišu un prezentāciju sagatavošana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība uzņēmējdarbības, mārketinga vai ekonomikas jomā;
  • Pieredze produktu grupas vadītāja amatā (ne mazāk kā 3 gadu);
  • Ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Datorzināšanas – pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • Lieliskas komunikācijas un organizatoriskās prasmes;
  • Spēja operatīvi pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību;
  • Mērķtiecīga un pozitīva personība;
  • B kategorijas vadītāja apliecība (vēlams personīgais auto).

  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Profesionālo izaugsmi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Draudzīgu kolektīvu un profesionālo atbalstu.

Savu pieteikuma vēstuli un CV lūdzu mēs gaidīsim pa e-pastu: info(at)jungent.lv

www.jungent.lv

Darba sludinājuma numurs
#133592

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 5. janvāris
Ievadīts:
2012. gada 5. decembris

AS JUNGENT LATVIA ir Pārdošanas un izplatīšanas uzņēmums, kas jau 20 gadus darbojas Baltijā. Mūsu portfeli veido zīmoli, kas ir vadošie savā kategorijā, noteiktās valstīs tiem ir augsta atpazīstamība un lielākais patēriņš konkrēto produktu kategorijā.