Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Produktu menedžeris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

- Jaunu uzņēmuma un tirgus produktu un pakalpojumu izstrādes, uzturēšanas un attīstīšanas organizēšana saskaņā ar GE mērķiem un stratēģiju
- Jaunu ideju un esošo ideju izmantošana produktu un pakalpojumu ieviešanai, izrietot no pieredzes, tirgus un klientu prasībām
- Piedalīšanās projektos, kas saistīti ar pārziņā esošo produktu un pakalpojumu izplatīšanu un apkalpošanu, izstrādi un realizāciju
- Pārziņā esošo produktu un pakalpojumu integrēšana ar uzņēmuma citiem produktiem un pakalpojumiem;
- Produktu ieviešana un attīstība visos to “dzīves posmos”
- Produktu attīstības koordinēšana ciešā sadarbībā ar kolēģiem un sadarbības partneriem
- Sadarboties ar citām GE Money struktūrvienībām pārziņā esošo produktu un pakalpojumu ieviešanā, uzturēšanā un attīstībā
- GE globālo standartu ievērošana produktu izstrādē

Prasības kandidātiem

- Augstākā izglītība, vēlams finanšu/ ekonomikas jomā
- Analītiskā, stratēģiskā domāšana, liela atbildības sajūta
- Pašiniciatīva, pārliecināšanas spējas, spēja pielāgoties pārmaiņām un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus
- Pieredze produktu vadībā un procedūru izstrādē
- Orientācija uz klientu, teicamas komunikācijas prasmes, enerģiskums, prezentēšanas iemaņas, vēlme un prasme strādāt komandā
- Ļoti labas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas
- Teicamas datora prasmes

- Izaicinošu darbu starptautiskā uzņēmumā ar plašām iespējām pilnveidot savas profesionālās zināšanas
- Iespēju veidot karjeru GE korporācijā
- Sociālās garantijas un motivējošu atalgojumu

Cita informācija

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli līdz 15. jūlijam 2007.g uz personals@ge.com, norādot vakanci.

Lūdzam ievērot, ka par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz intervijām.

Darba sludinājuma numurs
#26298