Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Produktu pārdošanas menedžeris

CV MARKET klients

Darba apraksts

1. Meklēt jaunus potenciālus klientus un uzturēt labas attiecības ar esošiem klientiem.
2. Pārdot produkciju, zvanot esošiem un potenciāliem jauniem klientiem.
3. Vadīt savu klientu datubāzi.
4. Veidot un uzturēt dziļas produkcijas zināšanas, lai palielinātu pārdošanas efektivitāti.
5. Sekot līdzi tirgus situācijai (cenām, produkcijai utt.).
6. Jauno produktu prezentācija visiem klientiem.
7. Organizēt apmācības un seminārus klientiem.

Prasības kandidātiem

1. Pieredze IT tirdzniecības jomā vismaz 2 gadi.
2. Teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas.
3. Spēja un interese analizēt IT tirgus.
4. Spēja strādāt ar dažādām produktu līnijām.
5. Izcilas komunikācijas un pārrunas spējas.
6. Spēja apmācīt un lasīt lekcijas klientiem.
7. Augstākā izglītība, labāk komerciālā un/vai tehniskā kvalifikācija.

1. Konkurētspējīgu atalgojumu (pamatalga + procenti no pārdošanas).
2. Dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā.
3. Demokrātisku darba atmosfēru.
4. Labus darba nosacījumus un citi labumi.

Cita informācija

Ja Jūs interesē šis amats, lūdzu sūtiet Jūsu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā uz e-pastu inga.poskeviciute@asbis.lt.

Lai saņemtu papildinformāciju, lūdzu, zvaniet +370 5 2461324.

Darba sludinājuma numurs
#42775

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 2. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 2. jūnijs

Grupa ASBIS tika nodibināta 1995.gadā Kiprā un specializējas IT komponentu, bloku un perifēriju iekārtu izplatīšanā 19 valstīs ar 31 noliktavu. Grupas ASBIS darbība aptver Centrālo un Austrumeiropu, Baltijas valstīs, Tuvējos Austrumus un Ziemeļafriku. (www.asbis.com).
Grupa ASBIS jau atvēra jaunu ofisu Rīgā un aicina pastāvīgā darbā.

Skatīt visu