Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Produktu piegādes menedžer-e/is

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 8163

Darba sludinājuma numurs

8163

Darba apraksts

* izstrādāt un nodrošināt produktu piegādes plūsmu Baltijas valstīs
* ikdienas darbā vadīt plānošanas procesus esošajiem, jaunajiem un reklāmas produktiem
* kontaktēties ar produktu piegādātājiem
* paredzēt produktu plūsmas svārstības un atbilstoši rīkoties, lai nodrošinātu vienmērīgu produktu plūsmu

Iepriekšēja pieredze produktu piegādes vadībā vai loģistikas vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību, taču arī spožs un enerģisks cilvēks ar augstāko izglītību būs piemērots kandidāts.

* darbs pilnu darba nedēļu
* dabs saistīts ar komandējumiem Baltijas valstīs

Prasības kandidātiem

* augstākā izglītība Loģistikā, Ekonomikā vai citās jomās
* precizitāte, ātrums, spēja darboties patstāvīgi , spēja ātri apgūt jauno
* prasme strādāt ar datoru ( Excel, Word, Access )
* labas angļu ,latviešu un krievu valodas zināšanas
* labas komunikācijas spējas, spēja strādāt komandā
* autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

* interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā
* apmācības
* konkurētspējīga atalgojuma paketi un citus motivējošus atalgojumus

Cita informācija

CV ar norādi "Produktu piegādes menedžer- e/is " lūdzam sūtīt uz e-pastu gunita.ellere@intl.pepsico.com vai pa faksu 7320147

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 30. jūnijs
Ievadīts:
2005. gada 14. jūnijs
Bruto alga:
No 600 LVL mēnesī

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s , kā arī kukurūzas uzkodu Cheetos izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.