Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Produktu speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mūsu uzņēmums paplašina savu uzņēmējdarbību un tādēļ mēs meklējam aktīvu, komunikablu un enerģisku produktu speciālistu.

    Tavos darba pienākumos ietilps:

  • Sadarbības uzturēšana ar esošajiem partneriem un jaunu sadarbības partneru piesaiste.
  • Atbildēt uz sadarbības partneru jautājumiem e-pastā, telefoniski un aci pret aci.
  • Pārdošanas aktivitāšu vadīšana, mārketinga akciju saskaņošana ar partneriem.
  • Izpētīt, pārzināt un analizēt dāvanu karšu tirgus īpatnības.
  • Cieša sadarbība ar mārketinga daļu, lai nodrošinātu atgriezenisko saiti klientiem.
  • Aktīva iesaistīšanās jaunu produktu izveidē.
  • Sava darba koordinēšana, prioritāšu izvirzīšana un darba izpildes kontrole.

Prasības kandidātiem

    Lieliski, ja:

  • Teicami pārvaldi latviešu valodu un komunicē labā krievu un angļu valodā.
  • Tev ir labas datorzināšanas.
  • Tev patīk darboties komandā.
  • Tu pievērs uzmanību pat vissīkākajām detaļām, jo ik katra no tām ir svarīga.
  • Spēj plānot un organizēt savu darbu un sasniegt noteiktos mērķus.
  • Spēj brīvi komunicēt ar cilvēkiem (aci pret aci, rakstiskā veidā vai telefoniski) un uzsākt sarunu ar nepazīstamu cilvēku.

  • Prasības:

  • Tev ir profesionālas zināšanas un 2-3 gadu veiksmīga pieredze līdzīgā amatā.
  • B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Tev ir augstākā izglītība.

Uzņēmums piedāvā

    Mēs Tev piedāvājam:

  • Aktīvu darbu ar interesantu un saistošu produktu.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Profesionālu apmācību.
  • Darbu draudzīgā, atraktīvā un atvērtā kolektīvā.
  • Sociālās garantijas.

Ja redzi sevi šajā amatā un mūsu komandā, gaidīsim Tavu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#204270

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1000 - 1300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 26. februāris
Ievadīts:
2020. gada 13. februāris

"Lieliska dāvana" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar dāvanu tirdzniecību. Mūsu mērķis ir piedāvāt pircējam plašāko dāvanu klāstu vienuviet. Mūsu produkti, dāvanu kartes un dāvanu komplekti, ir sastopami lielākajos tirdzniecības centros un internetā kopš 2011. gada.
"Lieliska dāvana" ir lietuviešu kapitāla uzņēmuma "Gera dovana" filiāle Latvijā. Kopš 2007. gada "Gera dovana" ir līderis dāvanu karšu tirdzniecībā Lietuvā, kas savu filiāli ir atvēruši arī Polijā.
Mēs sniedzam saviem klientiem patīkamas emocijas, jaunu pieredzi, brīnišķīgi pavadītu laiku un unikālu pieredzi.

Skatīt visu