Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Programmētāji konsultanti

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darbam ar grāmatvedības programmām.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Prasme strādāt komandā;
  • Vēlme apgūt jaunas tehnoloģijas un rīkus;
  • Komunikabilitāte un augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu darbu radošā kolektīvā;
  • Apmaksu atbilstoši kvalifikācijai;
  • Atsaucīgus un draudzīgus kolēģus.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli līdz š.g. 2. augustam.

Darba sludinājuma numurs
#5088

Informācija par darbu

Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 2. augusts
Ievadīts:
2004. gada 2. jūlijs

SolCraft, SIA izstrāda un izplata FinaWin Solis - grāmatvedības un biznesa vadības programmu kompleksu. Uz tā bāzes realizējam finansu uzskaites projektus atbilstoši pasūtītāja vajadzībām. Mūsu sasniegumi tika ievēroti starptautiskā līmenī: 2000.gadā Centrālas Eiropas augsto tehnoloģiju kompaniju topā Fast50 mēs ieguvām 12. vietu.500

Skatīt visu