Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Programmētāji – uzsākot darbu, būs 2 mēnešus garš kurss Java programmēšanā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 11246

Darba sludinājuma numurs

11246

Darba apraksts

Lai dotu iespēju spējīgiem studentiem uzsākt karjeru Java programmēšanā un pieredzējušiem programmētājiem būtu iespēja pārkvalificēties par Java programmētājiem, Exigen Latvia izsludina konkursu uz pastāvīgām darba vietām, kur pirmais darba uzdevums būs iziet aptuveni 2 mēnešus garu Java programmētāju sagatavošanas kursu.Uzsākot darbu, vispirms būs teorētiskās apmācības ar praktiskiem uzdevumiem. Pēc tam būs jāveic praktiski mācību uzdevumi saistībā ar Exigen projektiem, kur tiek programmēts Java valodā. Un pēc tam darbinieki tiks iesaistīti projektos kā Java programmētāji.
Kursus un praktisko uzdevumu izpildi vadīs apmācību speciālisti un instruktori - pieredzējuši Java programmētāji, Java tehnoloģiju eksperti.Jau no pirmās stundas, kad tiks sāktas teorētiskās apmācības, darbinieki skaitīsies pastāvīgi Exigen Latvia darbinieki – ar atbilstošu atalgojumu un standarta darba līgumu.Iespējams vienoties gan par pilnas slodzes (40h nedēļā), gan nepilnas slodzes (20 vai 30h nedēļā) darbu.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība IT jomā - pabeigta vai nepabeigta (vismaz divu kursu apjomā)

  • Praktiska pieredze programmēšanā – vai nu programmēšana darba ietvaros, vai savam priekam, vai kā oficiāli vai neoficiāli līgumdarbi, vai kursa darbi

  • Teorētiska izpratne par objektorientētās programmēšanas pamatprincipiem

  • Vismaz teorētiska izpratne par programmatūras izstrādes procesu, tā posmiem

  • Labas angļu valodas zināšanas

  • Spēja un vēlēšanās ātri apgūt jaunas zināšanas

  • Vēlēšanās strādāt uzņēmumā Exigen Latvia un programmēt, izmantojot Java tehnoloģijas

Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, lieliskas karjeras iespējas un citus papildu labumus

Cita informācija

Pieteikumu, lūdzu, sūtiet uz e-pastu jobs@exigengroup.lv.

Konsultācijas par iespējām strādāt "Exigen Latvia" Jūs saņemsiet, ja zvanīsiet pa tālruni 7032700 Ģirtam Gansonam vai sūtīsiet e-pastu uz jobs@exigengroup.lv.

Visa Jūsu sniegtā informācija par sevi būs pieejama tikai "Exigen Latvia" personāla atlases darbiniekiem un tiks uzskatīta par konfidenciālu! Ar Jūsu pašreizējo vai bijušo darba devēju sazināsimies, tikai saņemot Jūsu atļauju.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 19. aprīlis
Ievadīts:
2006. gada 29. marts

"Exigen Latvia" ir viens no lielākajiem "Exigen Group" izstrādes centriem, kas veic programmatūras risinājumu izstrādi un ieviešanu klientiem visā pasaulē un vada "Exigen Group" Austrumeiropas izstrādes centru darbību Maskavā, Pēterburgā, Odesā un Viļņā. "Exigen Latvia" ir viens no vadošajiem programmēšanas uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas tehnoloģiski ietilpīgu izstrādes projektu izpildē, strādājot gan ar ārvalstu klientiem, gan Latvijas uzņēmumiem un organizācijām.