Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Programmētājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 164282

Darba sludinājuma numurs

164282

Darba apraksts

Aicinām darbā PROGRAMMĒTĀJU.

Prasības kandidātiem

No Tevis sagaidām:
-Iepriekšējo darba pieredzi > 2 gadi
-Atbildīgu pieeju un precizitāti,
-Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
-Spēju analizēt un vēlmi bagātināt savas zināšanas

Kā plusu uzskatīsim:
- darba pieredzi OpenSource
- pieredzi testu rakstīšanā/darbošanos ar continuous integration/highload
- zināšanas par front-end komponentiem (HTML, CSS, JS)
- JavaEE steka zināšanas
- Unix sistēmas
- Git vai citi VCS

-Draudzīgu kolektīvu un kopīgus sporta un atpūtas pasākumus;
-Dinamisku darbu un ātras karjeras izaugsmes iespējas;
-Darbu pie interesantiem un inovatīviem projektiem;
-Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu.

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: cv@bilderlingspay.com

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 24. maijs
Ievadīts:
2016. gada 25. aprīlis

Bilderlings Pay — augsto tehnoloģiju maksājumu risinājumu sniedzējs. Mēs veidojam mūsdienīgus instrumentus starptautiskiem projektiem elektroniskās komercijas jomā un piedāvājam on-line maksājumu pieņemšanas un apstrādes risinājumus.