Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Programmētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Veikt programmatūras izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu.

Prasības kandidātiem

  • Praktiska pieredze darbā ar JavaScript;
  • Vēlama, bet ne obligāta pieredze darbā ar .NET;
  • Vēlama, bet ne obligāta pieredze darbā ar ĢIS tehnoloģijām;
  • Vēlama, bet ne obligāta pieredze darbā ar Dojo/JS Ext, ASP.NET C#, MVC izstrādes paterniem, Python,MS SQL/Oracle
  • Praktiska pieredze objektorientētu programmu izstrādē;
  • Praktiska pieredze darbā ar datu bāzēm un Web lietojumprogrammu projektēšanu un izstrādi (JAVASCRIPT,PHP, SQL, HTML, CSS);
  • Augstākā izglītība IT jomā – var būt nepabeigta;
  • Vēlme mācīties, apgūt jaunas tehnoloģijas;
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi, gan kolektīvā.

  • Motivējošu atalgojumu ar izaugsmi proporcionāli jaunapgūtajam;
  • Pilna laika darba vietu;
  • Nepieciešamās apmācības;
  • profesionālo izaugsmi pēc spējām un vēlmēm.

CV Sūtīt uz e-pastu: cv(et)envirotech.lv

Darba sludinājuma numurs
#140725

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 19. augusts
Ievadīts:
2013. gada 19. jūlijs

SIA ENVIROTECH ir vadošais Ģeogrāfisko Informācijas Sistēmu (ĢIS) izstrādes uzņēmums Latvijā. Mēs piedāvājam progresīvākos, veiksmīgākos un piemērotākos ĢIS risinājumus!
Saistībā ar darba apjoma palielināšanos, uzņēmums aicina pievienoties savam draudzīgajam kolektīvam:

Skatīt visu