Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Programmētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Progresīvs uzņēmums meklē Python/Django backend izstrādātāju, kas strādātu pie perspektīva produkta viedo ēku / enerģētikas nozarē. Darba specifika saistīta ar telemetrijas datu apkopošanu, apstrādi un pasniegšanu caur dažādiem API risinājumiem un sistēmas administrēšana.

Prasības kandidātiem

  • Izpratne par Web aplikāciju arhitektūru (SPAs, API requests, WS, authorizations, JWT).
  • Vismaz 2 gadu izstrādes pieredze darbā ar Python/Django, dalība vismaz viena RESTful produkta izstrādē no sākuma līdz produkcijai izmantojot Django Rest Framework.
  • Zināšanas par  AMQP, REST API , MQTT un citiem  populārākajiem IOT komunikāciju protokoliem.
  • Zināšanas par  moderniem mikroservisu arhitektūras risinājumiem.
  • Prasmes un pieredze izmantojot GIT.
  • Virspusējas zināšanas par frontend tehnoloģijām React.js/JavaScript/HTML.
  • Pieredze izmantojot datu agregāciju ar Python Pandas bibliotēku.
  • Pieredze darbā ar  SQL, PostgreSQL.
  • Pieredze ar serveru pārvaldību un produktu palaišanu produkcijā (Docker, Gunicorn, mod_wsgi).

Tiks uzskatītas par priekšrocībām:

  • Linux SH/BASH skriptēšanas zināšanas.
  • Vēlama pieredze darbā ar RabbitMQ, Redis.
  • Vēlamas zināšanas Python mašīnmācīšanās ietvaros (Keras/tensorFlow).

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Iespēju pierādīt sevi mazā, bet profesionālā komandā.
  • Ņemt dalību un gūt pieredzi produkta izstrādē.
  • Atalgojumu no 2000 Eur bruto, atkarībā no prasmē un iepriekšējas pieredzes.
  • Labu veselības apdrošināšanu.

Darba sludinājuma numurs
#212096

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 2000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 30. novembris
Ievadīts:
2020. gada 17. novembris

Lafivents SIA ir dibināts 1996.gadā un ir viens no vadošajiem ēku mikroklimata risinājumu nodrošinātājiem Latvijas tirgū.

Galvenie darbības virzieni:

ventilācijas sistēmu izbūve,
apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu izbūve,
siltummehānika, siltummezglu izbūve,
aukstumapgādes sistēmu izbūve,
iekšējo ūdensvadu un kanalizācijas sistēmu izbūve,
ēku vadības un automatizācijas risinājumu projektēšana,
ēku vadības un automatizācijas risinājumu izbūve,
ēku vadības sistēmu mākoņpakalpojumi,
ēku energopatēriņa monitorings,
ēku inženiersitēmu apkalpošana.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!