Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Programmētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Izstrādāt jaunu funkcionalitāti kā arī uzturēt un veikt izmaiņas esošajās programmās.

  • Mūsu risinājumi ir balstīti uz Microsoft Dynamics 365 Business Cetral platformas.

  • Lasīt un saprast programmatūras projektējuma aprakstus.

  • Analizēt ieejas un izejas datus.

  • Konfigurēt izstrādes vidi.

  • Rakstīt programmas kodu saskaņā ar projektējumu un kodēšanas vadlīnijām.

  • Konstruēt algoritmus.

  • Lasīt un analizēt svešus programmu tekstus.

  • Veidot lietotāja saskarni.

  • Atkļūdot programmas un veikt vienībtestēšanu.

  • Analizēt programmas izpildes laiku un to optimizēt.

  • Dokumentēt kodu.

  • Veidot programmatūras instalāciju.

  • Veidot iebūvēto palīdzības sistēmu.

  • Apstrādāt izmaiņu pieprasījumus un problēmu ziņojumus.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama pieredze ar ERP- uzņēmumu vadības sistēmām.

  • Vēlama pieredze ar C/AL, C#, C++, .NET, Visual studio code.

  • Prasme strādāt komandā.

  • Latviešu, angļu valodas zināšanas pietiekamā līmeni lai varētu sazināties un saprast klientu vēlme, kā arī izskaidrot risinājumu.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu draudzīgā kolektīvā.
  • Darbs pie starptautiskiem projektiem.
  • Izdarītajam atbilstošs atalgojums.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206493

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1500 - 3500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 13. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 15. maijs

IT uzņēmums , kas nodarbojas ar Microsoft Dynamics 365 business central ERP- uzņēmumu vadības sistēmu ieviešanu un uzlabojumu izstrādi.

Skatīt visu