Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Programmētājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu nadzīgam programmētājam ar ievirzi datubāzēs.

Prasības kandidātiem

  • Meklējam spējīgu un atbildīgu programmētāju - datubāzu speciālistu, kas domā radoši, bet vienlaicīgi arī var strādāt nelielā komandā, konstruktīvi komunicēt un pakļauties zināmai disciplīnai. T.i. arī spēt lasīt citu rakstītu kodu un arī nepieciešamības gadījumā labot.
  • Tehnoloģijas, kas būtu jāpārzin labi:
- RDMS, SQL, kur pieredze ar PostrgreSQL ir vēlama
- ĢIS
- Windows un Linux serveru administrēšana
  • Vēlamās (bet ne obligātās) zināšanas ir sekojošās jomās: Web tehnoloģijas (PHP, HTML, CSS, JavaScript, XML), .Net un/vai aplikāciju izstrāde mobilajām ierīcēm.
  • Vēlamas zināšanas/pieredze ikdienas darbā izmantojot versiju kontroles sistēmas, pieprasījumu apstrādes sistēmas un darba laika uzskaites sistēmas.
  • Aicināti pieteikties arī tie, kam ir tikai vēlamās zināšanas, bet kuri redzētu savu nākotni darbā ar datubāzu vadības sistēmām.

  • Pēc pārbaudes laika patstāvīgu darbu, kas veiksmes un labas sadarbības/attiecību gadījumā var pārtapt par darbu ar labām personiskās izaugsmes iespējām.
  • Diezgan elastīgu darba grafiku. Lai gan darbs birojā dominē, tomēr ir pieļaujama arī strādāšana no mājām.
  • Mazu,bet dinamisku uzņēmumu ar nelielu, bet draudzīgu kolektīvu.

Aicinām sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz atbalsts[AT]silvita.lv

Darba sludinājuma numurs
#144838

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks, var pieteikties arī studenti
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 27. februāris
Ievadīts:
2014. gada 27. janvāris

Skatīt visu