Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Programmētājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 42673

Darba sludinājuma numurs

42673

Darba apraksts

Programmētājam mūsu kompānijā būs jāveic viss, kas ir saistīts ar klienta risinājumu izstrādi - sākot ar specifikāciju sagatavošanu un beidzot ar risinājuma ieviešanu un klienta pārstāvju apmācību. Programmēšanai mēs izmantojam VisualBasic.NET un Java vides. Tā kā ID BALTI ir starptautiska kompānija, angļu valodas zināšanas ir obligātas.

Prasības kandidātiem

Mūsu kompānijā tiek novērtēta spēja strādāt patstāvīgi - izpildīt sev uzstādītos uzdevumus, organizēt savu darbu, uzņemties atbildību.

Protams, katrs individuāls uzdevums ir daļa no kompānijas uzdevuma, tāpēc spēja strādāt komandā ir tikpat būtiska.

  • Jāpārzina VisualBasic.NET un Java vides. C#, C++;
  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas un labas krievu valodas zināšanas;

Ja Jūs spējat uzņemties atbildību, kā arī pildīt Jums izvirzītos uzdevumus, mēs esam gatavi
nodrošināt atbilstošu atalgojumu.

  • Personīgā auto izmantošanas kompensāciju;
  • Apmācības Somijā.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV julija.moreneca@cvmarket.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 31. maijs
Ievadīts:
2008. gada 16. maijs

SIA ID BALTI palīdz uzņēmumiem ieviest loģistikas risinājumus, kuru pamatā ir automatizētas identifikācijas tehnoloģijas (svītru kodi, RFID u.c.) Šie risinājumi galvenokārt tiek izmantoti noliktavu darbību uzlabošanai, dažādu nozaru ražošanas uzņēmumos. SIA ID BALTI ir daļa no starptautiska koncerna, kuram ir vairāk kā 20 gadu pieredze savā nozarē. Latvijā mēs strādājam kopš 1996.gada. Mūsu datu uzkrāšanas risinājumi ir balstīti uz mobilajām iekārtām, kuras izmanto Windows Mobile vai Windows CE vidi. Ļoti bieži šie risinājumi tiek izmantoti WLAN vai GPRS tīklos. Papildus šim, mēs piedāvājam marķēšanas
uzlīmju drukāšanas risinājumus atbilstoši klienta vajadzībām. Katrs mūsu risinājums ir unikāls.