Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projekta koordinators/-e

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Transporta uzņēmums Kreiss konkursa kārtībā aicina darbā talantīgu PR-speciālistu.

Pienākumi:
- Darba organizācija izbraukuma pasākumos (izstādēs);
- Analizēt priekšlikumus dalībām izstādēs un citos pasākumos;
- Organizēt visu veidu darbus, sekmīgi noritētu izbraukumu pasākumi;
- Koordinēt darbību uzņēmuma nodaļās, kuras piedalās izbraukuma pasākumā;
- Līgumu slēgšana, maksājumu uzraudzība un visa veida dokumentācijas noformēšana, kas saistīta ar izbraukumu pasākumu organizēšanu;
- Uzņēmumam izdevīgu nosacījumu iegūšana dalībām izbraukuma pasākumos;
- Efektivittes aprēķins un ekonomiskais pamatojums dalībai izbraukuma pasākumā;
- Nodrošināt saskaņošanas procesus gan uzņēmumā, gan ar partneriem;
- Visaptveroša kontrole pār izbraukuma pasākuma sagatavošanās procesu un tā realizāciju;
- Prezentācijas materiālu sagatavošna izbraukuma pasākumiem;
- Darbs ar uzņēmumiem, lai nodrošinātu reklāmas izstrādi, apstrādi, prezentācijas piederumu un materiālu izgatavošanu, u.t.t.

Prasības kandidātiem

- Augstākā izglītība;
- Darba pieredze ne mazāk par 2 gadiem;
- Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
- Izcilas komunikācijas prasmes;
- Rūpība un precīzitāte nepieciešamās dokumentācijas noformēšanā;
- Labas datorprasmes (Word, Excel). Grafisko programmu zināšanas (Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw);
- Spēja strādāt komandā un patstāvīgi;
- Darbs ar dokumentiem, veikt sarunas pa tālruni, e-pastu, klātienē;
- Spēja projektus novadīt līdz galam un strādāt patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam interesantu un dinamisku darbu.
Draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu.
Stabilus ienākumus.
Darbu mūsdienīgā birojā.
Darba laiks darba dienās no 9 līdz 18.

Mēs atrodamies Mārupes nov, “Bērzlapas 5”.

Lūdzu, sūtiet savu CV uz e-pasta adresi.
Lai iegūtu vairāk informācijas, zvaniet 67797191.

Darba sludinājuma numurs
#151594

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 1. novembris
Ievadīts:
2014. gada 24. oktobris

Skatīt visu