Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Projekta vadītājs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 133643

Darba sludinājuma numurs

133643

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • Pasūtījumu apstrāde;
  • Projektēšanas darbi (detaļu un iekārtu mezglu konstruēšana);
  • Ražošanas tehnoloģijas sastādīšana;
  • Ražošanas procesu monitorēšana, laika plānošana;
  • Projekta izmaksu / darba apjoma analīze;
  • Iepirkumu nodrošināšana.

Prasības kandidātiem

Darba prasības:

  • 3 gadu pieredze mašīnbūves detaļu projektēšanā;
  • Augstākā izglītība saistībā ar mehāniku;
  • Pieredze darbā ar 3D projektēšanas programmu (piemēram, Solidworks, Solid Edge, Catia);
  • Labas - latviešu valodas zināšanas (mutiski,rakstiski), angļu valodas (mutiski) un krievu valodas (mutiski) zināšanas;
  • Iemaņas darbā ar datoru, MS Office; biroja aparatūru,
  • Komunikācijas spējas, precizitāte, atbildība.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku un interesantu darbu;
  • Konkurētspējīgu, ieguldījumam atbilstošu atalgojumu;
  • Profesionālās apmācības kursus;
  • Darbs ar modernu datortehniku;
  • Karjeras iespējas;
  • Atsaucīgu kolektīvu;
  • Dzīvesvieta nodrošināta.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Bauska
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 5. janvāris
Ievadīts:
2012. gada 5. decembris

Iepakošanas iekārtu un metāla izstrādājumu ražošanas kompānija piedāvā savai komandai pievienoties projekta vadītājam / projektētājam.