Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektēšanas inženieris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu projektēšanas inženierim profesionālā komandā ar pieredzi. Mūsu birojs piedāvā iespēju strādāt pie lielākiem un mazākiem projektiem visā Latvijā. Atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba pienākumi:

  • Inženiertīklu EL, ELT sadaļu projektēšana,
  • projektu vadība, saskaņošana.

Prasības kandidātiem

Valodu zināšanas:

  • latviešu (obligāta);
  • krievu (tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • angļu (tiks uzskatīta par priekšrocību).

Datoru prasmes:
  • AutoCAD (obligāta);
  • MagiCAD;
  • Revit.

Prasmes:
  • iepriekšēja pieredze EL, ELT tīklu projektēšanā

Citas īpašības/prasības:
  • būvprakses sertifikāts (tiks uzskatīts par priekšrocību);
  • precizitāte un atbildības sajūta;
  • vēlēšanās apgūt jaunas zināšanas un iemaņas.

Darba amata apraksts:

  • pilna slodze;
  • pastāvīgs darbinieks;
  • bruto alga 850 EUR līdz 1000 EUR.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#175776