Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Projektētājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 180180

Darba sludinājuma numurs

180180

Darba apraksts

  • Metāla konstrukciju un cauruļu sistēmu projektēšana un dimensēšana.
  • Darba rasējumu, produktu rasējumu un specifikāciju sagatavošana.
  • Piedalīšanās produktu attīstīšanā.

Prasības kandidātiem

  • Mehānikas vai mašīnbūves inženiera izglītība.
  • Korektums un pienākuma apziņa.
  • Prasme strādāt patstāvīgi.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu darbavietu.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Motivējošu atalgojumu.
  • Apmācību.
  • Ārzemju komandējumus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Igaunija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 3. februāris
Ievadīts:
2018. gada 5. janvāris

Pentamet OÜ ir dibināts 2000. gadā, taču tā pirmsākumi ir meklējami jau 1989. gadā. Uzņēmuma ražošanas platība aizņem 1600 m2. Pamatā Pentamet OÜ nodarbojas ar elastīgu mezglu (kompensatoru) ražošanu celulozes un enerģijas ražošanas uzņēmumu vajadzībām. Tāpat produktu klāstā ir dažādi citi izstrādājumi celulozes un enerģijas ražošanas uzņēmumiem. Ražošanas procesā galvenokārt tiek izmantots tērauds, nerūsējošais tērauds, molibdēns un 1-10 mm biezas Corten tērauda loksnes.