Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Projektu administrators(e) Būvprojektēšanas nodaļā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10588

Darba sludinājuma numurs

10588

Darba apraksts

Būvprojektēšanas sagatavošanas darbu koordinēšana.
Būvprojektu izstrādes grafiku kontrole.
Būvprojektu noformējuma kontrole.
Būvprojektu saskaņošanas procesa pārraudzība un grafiku kontrole.

Prasības kandidātiem

Prasības :
* pabeigta atbilstoša izglītība ar būvniecību saistītā specialitātē;
* izpratne par būvniecību reglamentējošiem normatīvajiem aktiem;
* iemaņas darbā ar AutoCAD;
* iepriekšēja darba pieredze būvprojektēšanā;
* autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
* interesantu un stabilu darbu nelielā, bet augošā uzņēmumā;
* stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
* labus darba apstākļus un organizētu darba vidi;
* sociālās garantijas.

Cita informācija

* CV lūdzam sūtīt uz e-pastu darbs@strasa.lv

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 21. marts
Ievadīts:
2006. gada 21. februāris

Strasa Konsultanti SIA ir uzņēmums ar desmit gadu pieredzi būvprojektēšanas un inženiertehnikas konsultāciju jomā. Uzņēmuma specializācija ir publiskās ēkas un infrastruktūras objekti. Sakarā ar darbības paplašināšanos meklējam papildinājumu mūsu inženieru grupai.