Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektu koordinators/-e

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Nodrošināt Drošības departamenta pārraudzībā esošo projektu, darbu un dokumentu aprites koordinēšanu un uzturēt DD lietvedību, t.sk.:

  • sagatavot vēstules, atskaites, pieprasījumus u.c.dokumentus, nodrošināt nepieciešamo informācijas apriti un lietvedības uzturēšanu atbilstoši Lidostas nomenklatūrai, t.sk. nogādāt korespondenci Rīgas robežās;
  • piedalīties DD projektu darba plānu un konkursu dokumentācijas izstrādē, sniegt atbalstu līgumu saskaņošanas un parakstīšanas procesā, koordinēt darbu izpildi noteiktajos termiņos, savlaicīgu rēķinu apriti, saņemt, reģistrēt un uzglabāt saistīto dokumentāciju;
  • organizēt un protokolēt DD sanāksmes.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: 1. līmeņa augstākā.

  • Valodu zināšanas:

    • Latviešu valoda: augstākajā līmenī (C līmeņa 2. pakāpe)

    • Angļu valoda: labi (mutiski/rakstikski); krievu valoda - sarunvaloda.

    • “B” kategorijas autovadītāja apliecība.

    • 3 gadu pieredze amatam atbilstošā jomā - lietvedība, biroja vadība, projektu vadība vai tml.

    • Labas lietvedības zināšanas un prasmes.

    • Teicamas mutiskās un rakstiskās komunikācijas prasmes.

    • Precizitāte un atbildīgums.

    • Spēja strādāt komandā un sadarboties.

    • Prasme strādāt ar datoru un izmantot darbā datorprogrammas MS Office vidē (Word, Excel, Outlook, PowePoint) – speciālista līmenī.

    • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.

    • Atbilstība likuma «Par aviāciju» 57.1. pantam.

    Uzņēmums piedāvā

    • Amatalga EUR 1145,00 (pirms nodokļu nomaksas).
    • Plašas izaugsmes iespējas.
    • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
    • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.

    Pieteikšanās līdz 08.09.2020.

    Līdz 25.09.2020.sazināsimies ar nākamās kārtas pretendentiem.

    Darba uzsākšana: 01.10.2020.

    Darba sludinājuma numurs
    #209585

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1145 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 8. septembris
Ievadīts:
2020. gada 31. augusts

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu