Projektu nodaļas vecākais/-ā speciālists/-e (uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients
1000 - 1244 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Valsts policija aicina pieteikties uz Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes Projektu nodaļas vecākā/-ās speciālista/-es amatu (viena vakance uz noteiktu laiku līdz 2023. gada 31. jūlijam).

Profesijas klasifikatora kods – 2422 02

Vispārējie darba pienākumi:

  • projektu idejas pieteikumu izstrāde, aktivitāšu plānošana un saskaņošana;
  • projektu finanšu plūsmas plānošana;
  • projektu koordinēšana;
  • sniegt metodisko atbalstu projektu aktivitāšu organizēšanā;
  • Projektu nodaļas atskaišu / pārskatu sagatavošana;
  • prezentāciju sagatavošana;
  • sadarbības nodrošināšana ar uzraugošajām iestādēm, projektu partneriem, citām nacionālajām un ārvalstu institūcijām;
  • projektu dokumentu pārvaldības nodrošināšana.

Prasības kandidātiem

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

  • augstākā izglītība;
  • pieredze projektu izstrādē vai īstenošanā;
  • angļu valodas zināšanas B2 līmenī, citu valodu zināšanas tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • izpratne par Eiropas Savienību fondiem un ārvalstu finanšu instrumentiem;
  • izpratne par Valsts policijas funkcijām;
  • ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un standartprogrammatūru;
  • labas analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz rezultātu sasniegšanu.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku;
  • atalgojumu no 1000 EUR līdz 1244 EUR (bruto),
  • sociālās garantijas (pēc pārbaudes laika);
  • mūsdienīgus darba apstākļus ar visu darbam nepieciešamo aprīkojumu;
  • profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas, pieredzi starptautiskā sadarbībā.

Darba vietas adrese: Valsts policija, Čiekurkalna 1 līnija 1, k-4, Rīga, LV-1026 (viena vakance).

Pieteikšanās termiņš – 2022. gada 26. jūlijs.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae) ar galveno darba pienākumu aprakstu un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt sadaļā "Pieteikties", informācija pa tālruni 67829558.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija, k-4, Rīga, LV-1026.