Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektu vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

Mēs sagaidām:

  • Vismaz 2 gadu darba pieredzi projektu vadībā būvniecības jomā.
  • Izcilību projekta budžeta plānošanā un kontrolē.
  • Izcilību kompleksu projektu vadībā budžeta ietvaros.
  • Spēju un vēlmi darboties komandā.
  • Gatavību patstāvīgi mācīties un sevi pilnveidot.

Prasības kandidātiem

Mēs novērtēsim:

  • Augstāko izglītību ar specializāciju būvniecībā, būvinženerijā vai arhitekturā.
  • Teicamas latviešu un angļu valodas prasmes.
  • Spēju precīzi izpildīt darba uzdevumus.
  • Spēju mācīties.
  • Vēlēšanos savā dzīvē daudz paveikt.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Mēneša darba algu no 1800,00 EUR bruto līdz 4000,00 EUR bruto, prēmijas un sociālas garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Iespējams, labāko darba vietu Latvijā.

Darba sludinājuma numurs
#208894

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1800 - 4000 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 10. septembris
Ievadīts:
2020. gada 12. augusts

Skatīt visu