Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektu vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu profesionālam celtniecības projektu vadītājam modernā uz eksportu balstītā uzņēmumā. Darbs saistīts ar būvniecības projektu vadību Norvēģijā un Zviedrijā.

Uzņēmums nodarbojas ar koka karkasa māju projektēšanu, ražošanu, montāžu un būvniecības pakalpojumu veikšanu. Strādājam lielākoties ar Norvēģijas un Zviedrijas tirgiem.

Prasības kandidātiem

Augsta atbildības sajūta, labas angļu valodas zināšanas (runātprasme un rakstīšana), pieredze celtniecībā. Kandidātiem ar pieredzi koka karkasa māju nozarē būs izteikta priekšrocība.

Jebkāda ar būvniecību saistīta izglītība vai sertifikācija arī tiks uzskatīta par priekšrocību.

Kandidātiem būs nepieciešamība doties komandējumos uz Norvēģiju vai Zviedriju.

Ļoti labu un stabilu atalgojumu, izaugsmes iespējas un stabilu darbu augošā uzņēmumā.

Darba sludinājuma numurs
#173591

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1800 - 2300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 9. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 12. maijs

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!