Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Projektu vadītājs automātikas nodaļā

CV MARKET klients

Darba apraksts

Automātikas nodaļas projektu vadītāja pienākumos ietilpst:

  • Sadarbības veidošana un uzturēšana ar uzņēmuma esošajiem un potenciālajiem piegādātājiem un sadarbības partneriem.

Darba apraksts:
  • sadarbības nodrošināšana ar esošajiem un potenciālajiem piegādātājiem un sadarbības partneriem;
  • veikt produktu grupas prezentēšanu un pārdošanu;
  • veikt jaunu produktu grupu piesaistīšanu un realizēšanu;
  • plānot, organizēt, vadīt un kontrolēt savu un savas nodaļas darbu saskaņā ar uzņēmuma stratēģiskiem mērķiem;
  • pārstāvēt uzņēmumu darījumos ar citiem uzņēmumiem, iestādēm, organizācijām;
  • piedalīties uzņēmuma pārdošanas, mārketinga stratēģijas un budžeta izstrādāšanā un izpildes kontrolē;

Prasības kandidātiem

  • iepriekšēja pieredze projektu vadītāja vai līdzīgā amatā, iepriekšēja pieredze pārdošanas vai klientu apkalpošanas jomā;
  • zināšanas, izpratne un interese par tirgus attīstības tendencēm elektromateriālu nozarē Baltijas valstīs;
  • pieredze pārdošanā, klientu apkalpošanā un darbinieku darba organizēšanā;
  • labas komunikācijas spējas, prasme strādāt komandā, spēja rast kompromisus problēmsituācijās;
  • prasme patstāvīgi organizēt savus darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes un plānot savu un nodaļas darbinieku darbu;
  • prasme pārrunu vešanā ar piegādātājiem un sadarbības partneriem;
  • prasme piesaistīt jaunus piegādātājus un sadarbības partnerus;
  • mērķtiecība, augsta atbildības sajūta
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, kā arī labas angļu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar datoru (MS Office);
  • vēlama augstākā inženiertehniskā izglītība;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un atbildīgu darbu uzņēmumā;
  • motivējošu atalgojumu;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • karjeras izaugsmes iespējas;
  • dienesta automašīnu

Cita informācija

Lūdzam pieteikuma vēstuli un CV ar foto sūtīt uz e-pasta adresi: birojs@energokomplekss.lv

Darba sludinājuma numurs
#60698

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 18. marts
Ievadīts:
2011. gada 18. februāris

Viens no straujāk augošajiem elektromateriālu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā SIA „Energokomplekss”, kas Latvijas tirgū darbojas no 2006. gada un pateicoties uzņēmuma profesionālajiem, uzņēmīgajiem un uz klientu orientētiem darbiniekiem piedāvā plašu vidējā sprieguma, zemsprieguma, kabeļu un vadu, automātikas, elektroinstalācijas un garantētās elektroapgādes iekārtu tirdzniecību Latvijā un Krievijā.

Skatīt visu