Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektu Vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Patstāvīgam darbam mūsu kolektīvā meklējam aktīvu,
radošu un uzņēmīgu kandidātu.

  • Telekomunikāciju tīklu projektu izstrāde un saskaņošana
  • Projekta dokumentācijas sagatavošana
  • Projekta vdaība un autoruzraudzība
  • Sadarbība ar projektētājiem, pasūtītājiem un būvdarbu vadītājiem

Prasības kandidātiem

  • Vidējā speciālā vai Augstākā izglītība telekomunikāciju jomā
  • Zināšanas par telekomunikāciju tīklu uzbūvi
  • Vēlama pieredze telekomunikāciju tīklu projektu vadībā
  • Prasme strādāt ar programmnodrošinājumu VISIO, AutoCad, MS Word, MS EXCEL
  • Latviešu, krievu valodas pārvaldīt brīvi, angļu valodu sarunvalodas līmenī
  • Vēlama autovadītāja B kategorijas apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un radošu darbu
  • Darbu ar jaunākajām tehnoloģijām
  • Izaugsmes iespējas
  • Progresīvu darba apmaksu

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un pamatotu pieteikuma vēstuli.

Darba sludinājuma numurs
#13719

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 17. augusts
Ievadīts:
2006. gada 17. jūlijs

Augstas kvalitātes, profesionāla un saliedēta komanda - tāds ir CT KOMUNIKĀCIJU uzņēmuma kodols. .
Attīstoties tehnoloģijām mēs piedāvājam jaunus risinājumus un realizējam jaunas idaejas.

Skatīt visu