https://www.cvmarket.lv/4311

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #4311

Projektu vadītājs

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Mūsu ideālais darbinieks Projektu vadītāja amatam būtu apveltīts ar radošu domāšanu, augstu atbildības sajūtu, precizitāti, pozitīvu attieksmi pret dzīvi.


Prasības kandidātiem

Kandidātam jāspēj vienlīdz labi runāt un rakstīt angļu, krievu, latviešu valodā. Zināšanas dizaina progrāmmās un failu apstrādē tiks uzskatītas par priekšrocību. Šim amatam nepieciešama vismaz 2 gadu pieredze reklāmas vai poligrāfijas nozarē.


Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam darbu ar izaugsmes iespējām strauji augošā internacionālā kompānijā ar draudzīgu kolektīvu un dinamisku darba vidi. Darbs ar klientiem- reklāmas aģentūrām utt., pasūtījumu koordinēšana, izpildes kontrole - tie ir daži no galvenajiem Projektu vadītāja pienākumiem.


Cita informācija

lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz Linda@macroprint.lv līdz 19.maijam. Sīkāka informācija par kompāniju www.macroprint.lv


Darba sludinājuma numurs
#4311
Tu piesakies uz:
Projektu vadītājs
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!