Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektu vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mūsu ideālais darbinieks Projektu vadītāja amatam būtu apveltīts ar radošu domāšanu, augstu atbildības sajūtu, precizitāti, pozitīvu attieksmi pret dzīvi.

Prasības kandidātiem

Kandidātam jāspēj vienlīdz labi runāt un rakstīt angļu, krievu, latviešu valodā. Zināšanas dizaina progrāmmās un failu apstrādē tiks uzskatītas par priekšrocību. Šim amatam nepieciešama vismaz 2 gadu pieredze reklāmas vai poligrāfijas nozarē.

Mēs piedāvājam darbu ar izaugsmes iespējām strauji augošā internacionālā kompānijā ar draudzīgu kolektīvu un dinamisku darba vidi. Darbs ar klientiem- reklāmas aģentūrām utt., pasūtījumu koordinēšana, izpildes kontrole - tie ir daži no galvenajiem Projektu vadītāja pienākumiem.

Cita informācija

lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz Linda@macroprint.lv līdz 19.maijam. Sīkāka informācija par kompāniju www.macroprint.lv

Darba sludinājuma numurs
#4311

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 31. maijs
Ievadīts:
2004. gada 12. maijs

Mēs esam lielākā digitālās drukas kompānija Baltijā, kas nodarbojas ar dažādu reklāmas materiālu izgatavošanu.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!