Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektu vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

Mūsu ideālais darbinieks Projektu vadītāja amatam būtu apveltīts ar radošu domāšanu, augstu atbildības sajūtu, precizitāti, pozitīvu attieksmi pret dzīvi.

Prasības kandidātiem

Kandidātam jāspēj vienlīdz labi runāt un rakstīt angļu, krievu, latviešu valodā. Zināšanas dizaina progrāmmās un failu apstrādē tiks uzskatītas par priekšrocību. Šim amatam nepieciešama vismaz 2 gadu pieredze reklāmas vai poligrāfijas nozarē.

Mēs piedāvājam darbu ar izaugsmes iespējām strauji augošā internacionālā kompānijā ar draudzīgu kolektīvu un dinamisku darba vidi. Darbs ar klientiem- reklāmas aģentūrām utt., pasūtījumu koordinēšana, izpildes kontrole - tie ir daži no galvenajiem Projektu vadītāja pienākumiem.

Darba sludinājuma numurs
#5379

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 26. augusts
Ievadīts:
2004. gada 26. jūlijs

SIA Macroprint nodarbojas ar reklāmas izgatavošanu.

Skatīt visu