2023-04-13 14:47:21

Promoters/-e

CVMarket.lv klients
No 400 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Uzņēmums Fit Curves - starptautisks sieviešu fitnesa klubu tīkls aicina darbā uz vakanci "Promoters sieviešu fitnesa klubā" Pienākumi:
  • Reklāmas bukletu un ielūgumu izplatīšana.
  • Klientu piesaiste, dalība kluba dzīvē (akcijas, semināri, maratoni).
  • Klientu konsultēšana, komunikācija ar klientiem.
  • Prasības kandidātiem

  • Aktīva dzīves pozīcija, enerģiskums, mērķtiecība.
  • Izturība, stresa noturība, spēja izvairīties no konfliktiem.
  • Vēlme mācīties un augt profesionāli fitnesa jomā.
  • Sabiedrisks, komandas un pozitīvs cilvēks.
  • Iespējama pieņemšana darbā bez darba pieredzes.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Darbs starptautiskās kompānijas FitCurves standartu sistēmā.
  • Korporatīvā apmaksājamā prakse fiziskās kultūras un veselīgās pārtikās programmā, kuru izstrādājuši vadošie speciālisti fizioloģijas, mārketinga, menedžmenta un psiholoģijas jomā.
  • Stabils darbs, karjeras izaugsmes un personiskās attīstības iespējas. Adrese: Rīga, Ziepniekkalns Nodarbinātības tips: Pilna slodze, pilna diena Maiņu darba grafiks – divās maiņās:
  • 9-00 -17:00 un 12:00-20:00 darba dienās;
  • sestdienā 9-00-13:00 (ik pēc sestdienas) Darba alga: alga 400 eiro (bruto) + procenti Sīkāka informācija darba intervijas laikā. Gaidīsim Jūsu CV vai zvaniet pa tālruni: 20122114 (latviski) un +371 20001233 (krieviski) Bonuss darbiniekiem: bezmaksas nodarbības fitnesa klubā, nodarbības ar atlaidi -50% ģimenes locekļiem. Semināru apmeklēšana un apmācība no kompānijas, iespēja iegūt kompānijas starptautiska parauga sertifikātu. www.fitcurves.org vai www.fitcurves.lv Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".