Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

PSIHIATRS/-E

CVMarket.lv klients
Jelgava

Darba apraksts

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Slimnīca "Ģintermuiža"" Reģistrācijas Nr. *********396
aicina pievienoties speciālistu psihiatru komandai diennakts stacionārā.

Galvenie pienākumi:

  • Pacienta veselības stāvokļa izvērtēšana, psihisko traucējumu un slimību diagnostika, ārstēšana un rehabilitācija.
  • Pacienta ārstniecības procesa plānošana individuāli un multiprofesionālas speciālistu komandas sastāvā.
  • Pacienta psihiatriskās aprūpes, ārstēšanas un rehabilitācijas organizēšana un vadīšana.
  • Pacienta un tā piederīgo izglītošana veselības aprūpes jautājumos savas kompetences robežās.
  • Ārstniecības procesa dokumentēšana, ievērojot medicīnisko dokumentu pārvaldības prasības. Informācijas tehnoloģiju izmantošana ārstnieciskajā darbā ( E-veselība, medikamentu ordinācija iekšējā medikamentu aprites sistēmā “Palma Medical”).
  • Dalība ārstu konsīlijos.
  • Līdzdarbība veselības aprūpes nodrošināšanas organizēšanā.

Prasības kandidātiem

Prasības pretendentam (-tei):

  • 2.līmeņa profesionālā augstākā medicīniskā izglītība, ārsta grāds.
  • Latvijas Ārstu biedrības izsniegtais sertifikāts, kas apliecina patstāvīgas praktizēšanas spējas psihiatra specialitātē.
  • Reģistrācija Ārstniecības personu valsts reģistrā.
  • Prasme atbildīgi organizēt savu darbu un strādāt starpprofesionāļu komandā.
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē.
  • Profesionālās darbības juridisko pamatu pārzināšana, tai skaitā par psihiatrisko ārstēšanu un rehabilitāciju pacientiem, kuriem ar tiesas lēmumu noteikts medicīniska rakstura piespiedu līdzeklis.
  • Spēja izmantot mūsdienu informācijas tehnoloģijas dokumentācijai, komunikācijai un informācijas apstrādei. Vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī veiksmīgai saziņai ar pacientu.
  • Spēkā esošs vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāts.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Labus darba apstākļus mūsdienīgā vidē.
  • Profesionālus un atsaucīgus kolēģus.
  • Diennakts apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem, 5 apmaksātas papildatvaļinājuma dienas, būtisku atlaidi transportlīdzekļa vadītāja medicīniskajai komisijai, u.c. slimnīcas darba koplīgumā darbiniekiem garantētās priekšrocības.
  • Darba laikā bezmaksas autostāvvietu slimnīcas teritorijā.
  • Pilnas slodzes darba laiku ( 40 stundas nedēļā ).
  • Mēnešalgu 2215 EUR pirms nodokļu nomaksas. Speciālo piemaksu par darba stāžu ārstniecības jomā un piemaksu par darbu, kas saistīts ar īpašu risku.
  • Darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Motivētu pieteikuma vēstuli ar profesionālās darbības aprakstu (CV)  un izglītību apliecinošā dokumenta kopiju lūdzam sūtīt elektroniski ar norādi „ PSIHIATRS ” līdz 2021. gada 30. novembrim.

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases konkursa norisi.Personas datu pārzinis: VSIA “Slimnīca “Ģintermuiža””, reģ. nr. *********396, Filozofu iela 69, Jelgava, LV-3008,  tālrunis: *********.

Darba sludinājuma numurs
#1105191