Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Publisko iepirkumu un saimniecības nodaļas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba pienākumi saistīti ar:
- kontrolēt materiālo vērtību krājumus, sagatavot priekšlikumus par to palielināšanas nepieciešamību;
- uzraudzīt materiālo resursu lietderīgu izmantošanu iestādē;
- apkopot informāciju par nepieciešamajām precēm, pakalpojumiem un būvdarbiem, sagatavot tehnisko specifikāciju un pretendentu atlases kritēriju projektus;
- piedalīties iepirkumu komisijas darbā;
- risināt iepirkuma organizatoriskos un saimnieciskos jautājumus;
- kontrolēt piegādātāja saistību izpildi un pārstāvēt iestādes intereses pakalpojumu, preču piegāžu un būvniecības projektu realizēšanā;
- pārbaudīt un uzturēt kārtībā vienkāršus darbarīkus un aparatūru, risināt standarta inženiertehniskās problēmas;
- pārzināt un nodrošināt iestādes signalizācijas, videonovērošanas un ugunsdzēsības sistēmas regulāru funkcionēšanu, sadarbojoties ar atbildīgajiem uzņēmumiem;
- nodrošināt tehniskā atbalsta funkcijas aģentūras struktūrvienībām, kā arī apmācīt vai instruēt iestādes darbiniekus par tehniskiem un saimnieciskiem jautājumiem;
- koordinēt un uzraudzīt nodaļas darbu.

Prasības kandidātiem

- augstākā izglītība inženierzinātnēs vai sociālās zinātnēs;
- valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
- labas iemaņas darbā ar datoru;
- izpratne par iestādes (150 darbinieku) darbības nodrošināšanai nepieciešamo tehnisko līdzekļu tehniskajām iespējām un to pielietojumu;
- vēlama pieredze Publiskā iepirkuma likuma piemērošanā;
- izpratne par darba drošības un ugunsdrošības jautājumiem;
- labas komunikācijas spējas, pašiniciatīva un atbildības sajūta;
- prasme organizēt, vadīt darbu un noteikt prioritātes, spēja strādāt patstāvīgi, kā arī komandā.

Uzņēmums piedāvā

- dinamisku darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā;
- iespēju iegūt neatsveramu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē;
- kvalifikācijas celšanas iespējas profesionālai pilnveidei;
- darba atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam;
- stabilitāti un sociālās garantijas (tajā skaitā veselības apdrošināšanu).

Cita informācija

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli ar norādi par vakanci sūtīt līdz 2006.gada 24.novembrim uz Centrālo finanšu un līgumu aģentūru, Smilšu ielā 1, 152.kab., Rīgā, LV – 1919, vai pa faksu 7357841

Darba sludinājuma numurs
#17539

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 24. novembris
Ievadīts:
2006. gada 16. novembris

Stabila, mūsdienīga un perspektīva valsts iestāde, kas nodrošina Eiropas Komisijas (EK) finansēto Phare un „Pārejas” programmu ieviešanas aģentūras, Šengenas konvencijas finanšu programmas ieviešanas iestādes un Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) starpniekinstitūcijas funkcijas,
ar darbības paplašināšanos konkursa kārtībā aicina darbā:

Skatīt visu