Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Работник склада

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Aktīvi augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar elektromateriālu vairumtirdzniecību, aicina savā komandā atbildīgu personu darbam noliktavā.

Darba pienākumi:

  • Preču pieņemšana/pārbaude/izkraušana/izvietošana/komplektēšana/uzskaite/iekraušana.
  • Inventarizācijas veikšana.
  • Darbs ar noliktavas uzskaites programmu.

Активно развивающаяся фирма по продаже электротоваров, приглашает на постоянную работу ответственного человека на склад.

Обязанности:
  • прием/проверка/выгрузка/размещение/сборка/учет/отгрузка товара;
  • проведение инвентаризаций;
  • работа со складской программой.

Prasības kandidātiem

  • vismaz vidējā izglītība;
  • latviešu un krievu valodu zināšanas;
  • atbildības sajūta, precizitāte, punktualitāte;
  • prasme strādāt ar pavadzīmēm;
  • obligāta pieredze darbā ar iekrāvēju;
  • bez kaitīgiem ieradumiem;
  • laba fiziskā sagatavotība;
  • datorprasmes (Word, Excel, Outlook).
! Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Основные требования:
  • среднее образование;
  • знание латышского/русского языков;
  • ответственность, внимательность, пунктуальность;
  • умение работать с накладными;
  • обязателен опыт работы на погрузочной технике;
  • без вредных привычек;
  • хорошая физическая подготовка;
  • навыки работы с компьютером (Word, Excel, Outlook).
! Опыт работы на схожей должности будет считаться за преимущество.

Uzņēmums piedāvā

  • pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • ieņemamajam amatam atbilstošu darba atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • darbu draudzīgā, jaunā kolektīvā;
  • veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika).

Darba laiks - darba dienās no 8:30 – 17:30
Darba vieta - Kalnciema iela (Ulmaņa industriālais parks).

Мы предлагаем:
  • постоянное место работы в стабильной организации;
  • зарплату, соответствующую занимаемой должности;
  • социальные гарантии;
  • дружный, молодой коллектив;
  • страхование здоровья (после проверочного срока).

Рабочее время с 8:30 – 17:30 по рабочим дням
Место работы – Kalnciema iela (Ulmaņa industriālais parks).

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181712

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 30. marts
Ievadīts:
2018. gada 1. marts

Skatīt visu