2023-04-13 14:47:21

Radiogrāfers/-e

CVMarket.lv klients
1052 - 1174 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

SIA "Rīgas 1. slimnīca" aicina darbā radiogrāferu.

Piedāvājam:
•    veikt pienākumus summētā darba laika ietvaros darba dienās - dienas laikā: veikt diagnostiskās radioloģijas procedūras atbilstoši slimnīcas un LR normatīvo aktu prasībām, nodrošinot radiācijas drošību, jonizējošā starojuma dozas optimizāciju, kā arī pacienta aprūpi;
•    vērtīgu pieredzi sakārtotā un uz attīstību vērstā darba vidē pilsētas centrā;
•    profesionālus un atsaucīgus kolēģus, kas strādā kā vienota komanda;
•    darba samaksu sertificētam speciālistam Eur 924 mēnesī;
•    darba samaksu reģistrētam speciālistam Eur 802 mēnesī;
•    vēl papildus ir noteikta akorda samaksa: noteikts % no ieņēmumiem par maksas izmeklējumiem ~ Eur 250 mēnesī;
•    ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā (vienam maršrutam mēnesī visām dienām Eur 10; visiem maršrutiem mēnesī visām dienām Eur 16);
•    automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;
•    piemaksa par stāžu ārstniecības jomā;
•    piemaksa, ja jāveic papildus darbs, aizvietojot kolēģi vai pildot vakanta amata pienākumus;
•    apmaksātas mācību atvaļinājuma dienas;
•    papildus atvaļinājums, ja ir bērni vecumā līdz 14 gadiem, 1 darba diena par katru bērnu kalendārajā gadā, savukārt, ja ir 3 bērni vecumā līdz 16 gadiem vai īpašais bērns vecumā līdz 18 gadiem, - 3 darba dienas kalendārajā gadā;
•    papildus atvaļinājums 3 darba dienas laulību gadījumā;
•    atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem.

Prasības kanditātiem:
•    atbilstoša augstākā izglītība;
•    reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
•    atbilstošs specialitātes sertifikāts;
•    sertifikāts radiācijas drošība medicīnā;
•    valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
•    krievu valodas prasmes sarunvalodas līmenī;
•    vēlamas angļu sarunvalodas pamatzināšanas;
•    profesionālā pieredze: radioloģijas jomā – ne mazāk, kā 3 gadi;
•    zināšanas un prasmes diagnostiskās radioloģijas jomā;
•    pārzināt pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principus;
•    plānot darbu un izvirzīt prioritātes;
•    prasmes strādāt komandā.

Mēs ne tikai protam strādāt ikdienā, bet paši arī veidojam savu vidi sev apkārt – talkojam, braucam ekskursijās, kopīgi svinam gadskārtu svētkus, mācāmies no citiem un viens no otra un dalāmies ar iegūtajām zināšanām.

ESI kopā ar mums, ESI mūsējais!

Gaidīsim Tavu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".