Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Radiologs/-ģe (diagnosts/-e)

CVMarket.lv klients
Ludzas novads

Darba apraksts

Amata pienākumi:

  • veikt radioloģiskus izmeklējumus;
  • atpazīt, novērtēt, analizēt un pareizi interpretēt dažādu orgānu un sistēmu patoloģiskos
  • radioloģiskus simptomus;
  • precīzi, patstāvīgi, profesionāli formulēt un aprakstīt iegūtos rezultātus, integrējot tos ar klīniskiem datiem;
  • skaidri, kodolīgi un izsmeļoši dot slēdzienu.

Prasības:

  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds);
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • sertifikāts radiologa, diagnosta specialitātē;
  • obligātas valsts valodas zināšanas – 3.līmeņa A pakāpe (augstākā);
  • prasme darboties komandā;
  • augsta atbildības sajūta;
  • teicamas saskarsmes spējas.

Mēs piedāvājam:

  • patstāvīgu, atbildīgu un dinamisku darbu;
  • sociālās garantijas;
  • profesionālo izaugsmi;
  • stabilu, drošu un sakārtotu darba vidi;
  • darba vieta – Raiņa iela 43, Ludza.

Ja Jūsu profesionālā kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un izglītības apliecinošu dokumentu kopijas!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207828